لواشک
خانه / لواشک / قیمت عمده لواشک در بازار

قیمت عمده لواشک در بازار

قیمت عمده لواشک در نوع ورقه ای از 1000 تومان و در نوع دو سر پیچ از 14/000 تومان شروع و با توجه به بسته بندی هایی که دارند متغیر می باشد. لواشک اصولا با بسته بندی های سلفونی و کادویی به مشتریان عرضه می شود. قیمت عمده لواشک و فروش مستقیم از کارخانه، باعث سریع و مقرون به صرفه بودن خرید شما عزیزان می شود.

کارخانه لواشک در آذربایجان شرقی مشغول به فعالیت است و تمامی محصولات خود را در سراسر ایران عرضه می کند. برای خرید و اخذ نمایندگی این محصول می توانید اقدام نمایید.

قیمت عمده لواشک در نوع ورقه ای

کارخانه لواشک نرمین انواع لواشک ورقه ای را در وزن های سبک به این علت تولید می کند که اولا حمل و جابجایی آنها بسیار راحت انجام شود و دوما فروش بهتری داشته باشند، از این رو عمده فروشان می توانند بازاری پایدار از این محصول را برای خود به دست آورند.

قیمت عمده لواشک در نوع دو سر پیچ

لواشک دو سر پیچ یکی از زیر مجموعه های لواشک پذیرایی می باشند که به آنها لواشک های مجلسی نیز کفته می شود و از آنجایی که این محصول طرفداران زیادی دارد، کارخانه انواع لواشک دو سر پیچ را در 9 طعم متنوع ارائه می کند.

مطالعه موردی

1- انواع لواشک دو سر پیچ در فوق به صورت بسته بندی ذکر شده است، در صورت سفارش مشتری و حجم بالا نیز به صورت فله قابل تولید می باشند.
2- ضخامت انواع لواشک های ورقه ای، بنا به سفارش مشتری قابل تغییر هستند.
3- تامین سفارش در حجم بالا برای بازار داخل به 7 روز و برای بازار خارج به 15 روز زمان نیاز دارد.
4- محصولات دارای استاندارد های ISO 22000 : 2005 / HACCP – ANSI / GMP می باشند.

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

ترشک و لواشک بسته بندی

فروش ترشک و لواشک بسته بندی به صورت عمده

ترشک و لواشک بسته بندی  به صورت عمده و مستقیم از کارخانه به فروش می …