لواشک
خانه / ترشک / کارخانه تولید ترشک طبیعی در تبریز

کارخانه تولید ترشک طبیعی در تبریز

کارخانه تولید ترشک طبیعی در تبریز انواع میوه ها مانند آلو، زردآلو، سیب، انار و غیره را از باغداران خریداری می کند و سپس تمام میوه ها را به کارخانه می برد و بعد از تمیز کردن و شستن میوه ها آن ها را برای تولید وارد دستگاه های مخصوص می کنند و طی مراحل مختلفی میوه ها را به ترشی تبدیل می کنند. تولید کننده بعد از اتمام تولید و بسته بندی انواع ترشک را با طعم های مختلفی به صورت عمده و با قیمت درب کارخانه وارد بازارهای مختلف داخلی و خارجی می کند.

کارخانه تولید ترشک طبیعی در تبریز

بزرگترین کارخانه تولید انواع ترشک طبیعی

بزرگترین کارخانه تولید انواع ترشک طبیعی باید دارای ویژگی های زیر باشد:

 • هر بخش کارخانه به صورت جداگانه تولید یک نوع محصول را انجام دهد تا تولید محصول با دقت فراوانی صورت بگیرد به عنوان مثال یک بخش کارخانه تولید ترشک زردآلو را انجام دهد و یک بخش دیگر تولید ترشک آلو
 • در تمام مراحل تولید نکات بهداشتی رعایت شود.
 • تمام پرسنل خط تولید روپوش های سفید و بهداشتی داشته باشند.
 • محصولات را در بسته بندی های متنوعی تولید و روانه بازارها کند.

بزرگترین کارخانه تولید انواع ترشک طبیعی

هر چه ترشک فاقد رنگ های خوراکی و مواد افزودنی باشد کیفیت و مرغوبیت محصول افزایش می یابد و قیمت آن هم بیشتر می شود. بزرگترین تولید کننده ترشک باید بتواند مرغوب ترین و سالم ترین محصول را تولید و روانه بازارها کند هر چه میوه تازه تر و بدون خرابی باشد ترشک تولید شده آن هم مرغوب تر است.

ترشک به عنوان یکی از تنقلات در بین مردم طرفداران زیادی دارد و به خاطر این که از میوه طبیعی تولید می شود بیشتر خانواده به عنوان تنقلاتی سالم آن را خریداری میکنند بنابراین تولید کنندگان باید به این امر توجه کنند و از رنگ های خوراکی در تولید این محصول استفاده نکنند.

خرید ارزان بهترین ترشک بهداشتی تازه

برای خرید ارزان بهترین ترشک بهداشتی تازه باید به نمایندگی یا مرکز فروش این محصول که در شهرهای مختلف کشور وجود دارد مراجعه کرد این دو گروه محصول را مستقیم و بدون واسطه عرضه می کنند به خاطر همین قیمت انواع ترشک های آن ها ارزان تر از قیمت بازار است.

خرید ارزان بهترین ترشک بهداشتی تازه

یک ترشک بهداشتی باید از میوه های شسته شده و تمیز تهیه شده باشد و در تمام مراحل تولید در کارخانه ترشک، به بهداشتی بودن محصول توجه شده باشد.

شرکت پخش مستقیم ترشک شمالی

شرکت پخش مستقیم ترشک شمالیشرکت پخش مستقیم ترشک شمالی انواع ترشک را از کارخانه های تولید کننده شمالی خریداری می کند و سپس با همان قیمت درب کارخانه شروع به پخش محصول می کند. ترشک شمالی از انواع میوه های تازه شمال تهیه می شود این محصول در طعم و مزه های مختلفی در بازار یافت می شود. فروش عمده ترشک شمالی با برندهای مختلفی توسط شرکت های پخش انجام می شود.

فروش ترشک آلبالو تازه بسته بندی شده

فروش ترشک آلبالو تازه بسته بندی شدهفروش ترشک آلبالو تازه بسته بندی شده توسط بسیاری از فروشگاه هایی که انواع لواشک و ترشیجات را عرضه میکنند انجام می شود. خرید ترشک را می توان از فروشگاه هایی که انواع لواشک و ترشک را عرضه می کنند انجام داد. انواع ترشک با برندهای مختلف مانند ترشک بروجرد در این فروشگاه ها عرضه می شود.

شرکت ترشک این محصول را در بسته بندی های مختلفی روانه بازارها می کند تا تمام مصرف کنندگان بتوانند این محصول را خریداری کنند.

صادرات عمده ترشک آلبالو ترش فله ای

صادرات عمده ترشک آلبالو ترش فله ای

صادرات عمده ترشک آلبالو ترش فله ای توسط شرکت های بازرگانی و صادر کنندگان مختلفی انجام می شود. برای تهیه ترشک آلبالو به مواد زیر نیاز است:

 • آلبالو
 • آب
 • نمک
 • جوهر لیمو
 • شیره نبات
 • رنگ خوراکی ( اختیاری)

برای تهیه این محصول باید مراحل زیر انجام شود:

 1. آب را در ظرفی بریزید و روی اجاق بگذارید تا جوش بیاید و بعد آب و جوهر لیمو را به آن اضافه کنید.
 2. در مرحله دوم شیره نبات هم به آب اضافه کنید تا کاملا با هم مخلوط شوند.
 3. و بعد رنگ خوراکی و میوه ها را با هم مخلوط کنید و بگذارید روی اجاق تا جوش بیاید و وقتی غلیظ شده آن را از روی اجاق بردارید و بگذارید تا سرد شود و سپس داخل ظرف در بسته بگذارید.
جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

ترشک آلوچه جنگلی فله ترش و خوشمزه 3

قیمت ترشک آلوچه جنگلی فله ترش و خوشمزه

قیمت ترشک آلوچه جنگلی فله اعلام شد. شما می توانید ترشک آلوچه جنگلی را در …

پاسخی بگذارید