لواشک
خانه / لواشک پذیرایی / فروش لواشک دوسرپیچ پذیرایی | تولید لواشک پذیرایی در بسته بندی جذاب

فروش لواشک دوسرپیچ پذیرایی | تولید لواشک پذیرایی در بسته بندی جذاب

لواشک یک خوراکی ایرانی، با مزه ی ترش و شور و ملس می باشد که از شیره ی میوه هایی مانند آلوچه، زرد آلو، کیوی ، سیب و از این قبیل تهیه می گردد و آن ها را به صورت لایه های نازک در می آورند و پهن می کنند تا خشک شوند. لواشک ها را به شیوه های صنعتی و خانگی تولید می کنند. صنعتی را شرکت ها با دستگاه ها و ماشین آلات پیشرفته  ی خود به صورت عمده تولید می کنند، اما لواشک های خانگی ای را که بیشتر ما تا به حال خورده ایم، مادران یا مادربزرگان و بانوان در منزل درست می کنند که طعم بهتر و لذیذ تری نیز دارند. لواشک ها اگر به صورت بهداشتی و خانگی تهیه شوند. (لواشک بدون نمک جز لواشک های خانگی محسوب می شود که برای افراد فشار بالا نیز مناسب می باشد)

فروش لواشک دوسرپیچ پذیرایی به عنوان یکی از فرآورده های پر طفدار این محصول در این مطلب مورد نظر ما می باشد.

فروش لواشک دوسرپیچ پذیرایی | تولید لواشک پذیرایی در بسته بندی جذاب

تهیه لواشک دوسرپیچ پذیرایی

تهیه لواشک دوسرپیچ پذیراییاین محصول جزو دسته محصولات پذیرایی می باشد که به صورت لقمه ای و با بسته بندی دوسرپیچ که از این بسته بندی برای شکلات ها استفاده می کنند. ترکیبات این لواشک ها شامل: سیب، آلو، زردآلو ، آلوچه، آلبالو و کنسانتره میوه می باشد. این محصول شکل امروزی لواشک های سنتی را دارد ولی  مصرف آن بسیار راحت تر و تمیز تر از لواشک سنتی است. بدلیل تکنولوژی به کار رفته در تولید این نوع لواشک ها، لواشک پذیرایی نسبت به سایر لواشک های تولیدی بافت محصول و بسته بندی دوسرپیچ شکلاتی آن تفاوت قابل توجهی در طعم، مزه و کیفیت آن ایجاد کرده است. این محصول در بسته بندی ظرفهای شفاف عرضه می شود. این نوع در دو مدل لواشک های پاستیلی و ساده تولید می شوند. 

انواع بسته بندی لواشک پذیرایی

انواع بسته بندی لواشک پذیراییهمان طور که میدانید بسته بندی یکی از مهم ترین ویژگی های یک محصول است که میتواند تاثیرات زیادی بر روی فروش آن محصول بگذارد. حکم اصلی بسته بندی تزیین لواشک برای فروش است. بنابراین مسئولین شرکت ها با به کار گیری بهترین طراحان سعی دارند که بتوانند با یک بسته بندی به خصوص از رقبای خود پیشی بگیرند. اما یک سری دلایل دیگر نیز در بسته بندی تاثیر دارند. مانند:

 • نوع محصول
 • روش استفاده از محصول
 • قیمت بسته بندی
 • زیبا و به کار آمدن آن
 • آسیب نزدن به محیط زیست

شرکت های تولیدی لواشک دو سر پیچ شرکت لواشک جنگلی، شرکت همپا و…  است.

انواع بسته بندی های لواشک پذیرایی این شرکت ها :

 • تافی لواشک جنگلی
 • لواشک دو سر پیچ فله ای یک کیلویی
 •  بسته بندی در ظرف های شفاف پلاستیکی

نمایندگی فروش لواشک در کشور

نمایندگی فروش لواشک در کشورشرکت های مختلف فرآورده های ترشک و آلوچه با واگذاری نمایندگی های برند های خود به فروشگاه ها و هایپر های مختلف این امکان را به فروشندگان می دهند علاوه بر خرید عمده ی محصولات در فرآورده های مختلف خود با قیمت مناسب تر برای این نمایندگی ها فراهم آورده علاوه بر این گاهی نیز از تخفیفات ویژه ی خود و خدمات فروش بهره مند می کنند. 

نمایندگی های فعال در سراسر کشور علاوه بر پخش محصولات و فراورده های خود به هایپر مارکت ها برای شناخت و معرفی بهتر محصولات خود فرآورده های جدید را به صورت سالنامه و اشانتیون و انواع تقویم های دیواری و رومیزی برای شرکت خود تبلیغ کرده و نظر بازار را به تولیدات خود جلب می کنند. 

مزایای لواشک کیلویی

مزایای لواشک کیلوییخرید لواشک کیلویی نیز دارای مزایایی نیز هست. از جمله مزایای آن عبارتند از :

 • خرید ارزانتر 
 • امکان گرفتن تخفیف 
 • در بعضی مواقع نیز کیفیت بهتر 

قیمت لواشک کیلویی به فاکتور های کختلفب بستگی دارد . لواشک کیلویی شمل انواع محلی، خانگی، صنعتی و نیمه صنعتی می شود. با توجه به کاربرد مواد اولیه در تولید محصولات ذکر شده، باعث می شود تا در قیمت تمام شده برای آن ها با تفاوت مواجه شویم. اما این مورد که خرید عمده و کیلویی لواشک مقرون به صرفه تر خواهد بود، کاملاً مشخص است. 

خرید فله ای لواشک

خرید فله ای لواشک خرید فله ای لواشک برای مراکز پخش لواشک بیشتر به کار می رود. لواشک های فله ای در تمام ایران خریداری می شود. تمام یه نوع لواشک یعنی خانگی، محلی، صنعتی به صورت فله ای قابل فروش هستند. مراکز پخش و توزیع محصولات ترشی ، آلوچه ، اسکمو و لواشک با خرید فله ای این محصولات از کارخانه ها و کارگاه های تولید کننده ی معتبر با قیمت کارخانه ای و فروش آن ها به سوپر مارکت ها و فروشگاه ها و هایپر مارکت ها سود آوری بهتری خواهند داشت. چون میزان لواشک های فله ای خیلی زیاد است این محصولات با کامیون های و نیسان های مخصوص کار پخش که اکثرا مجهز به یخچال می باشند، حمل بار از شهری به شهر دیگران حمل می شوند.

پخش کنندگان لواشک پذیرایی در سراسر ایران

پخش کنندگان لواشک پذیرایی در سراسر ایرانلواشک های پذیرایی خوشمزه بسته بندی شده در اندازه منایب به عنوان یک محصول مطلوب در پخش عمده برای فروش نوع مناسبی از لواشک هستند. لواشک های پذیرایی دارای طعم های مطلوب از میوه های مختلف می باشند، که در بسته بندی هایی با اندازه کوچک و متناسب برای فروش ارائه می شوند و در پخش عمده در مورد انواعی این محصول می توان طعم های گوناگون را تست کرد که به صورت مناسب با قیمت مقرون به صرفه قابل فروش هستند. 

تهیه عمده لواشک پذیرایی

تهیه عمده لواشک پذیراییخرید لواشک عمده برای  پذیرایی برای مراکزی به کار می روند که مرجع برگزاری مهمانی ها هستند و همیشه در این مکان ها مهمانی است. مانند برخی رستوران ها، تالار ها، مهمانسرا ها و … .

اما اگر به سایت ها در ابنترنت مراجعه کنید خواهید دید که مراکز بسیاری برای پخش عمده ی لواشک وجود دارند که هر کدام لواشک های خاصی را که تولید شده توسط شرکت های گوناگون هستند به صورت عمده پخش می کنند.

برای تهیه ی لواشک پذیرایی به صورت عمده باید به یک سایت یا یک مرکز معتبر مراجعه کنید ( بعضی سایت ها نیز هستند که مراکز و سایت های معتبر را معرفی میکنند. )‌ و با ثبت سفارش خود در درب محل و یا هر جایی که مشخص کرده باشید لواشک ها را تحویل بگیرید. 

طرز تهیه لواشک خانگی برای پذیرایی : 

برای تهیه لوشک می توان از میوه هایی که شکلشان برای پذیرایی مناسب نیست استفاده کرد. ابتدا میوه را شسته و در صورت تمایل آن ها را نصف کنید و هسته آن ها را جدا کنید. میوه ها را به ظرفی منتقل کنید و کف ظرف را کاملاً با میوه بپوشانید و تا روی آن ها آب می ریزیم و روی حرارت ملایم قرار می دهیم. نیاز به سر قابلمه نیست و نیز نیازی به هم زدن میوه ها نمی باشد. وقتی که میوه ها پوره شدند، از روی حرارت بر میداریم و اجازه می دهیم کمی خنک شود. پوره را درون سبدی با سوراخ های درشت می ریزیم و با پشت قاشق آن را نرم می کنیم.

در این مرحله نمک ، شکر و چاشنی مورد نظر خود را اضافه می کنیم و مخلوط می کنیم. یپس می توانید آن را در دستگاه میوه خشک کن قرار داده و یا داخل فر از قبل گرم شد بگذاریم( درجه حرارت 120 تا 150). 

ارزان ترین لواشک ها

ارزان ترین لواشک هاقیمت انواع لواشک ها در کشور را می توان از نمایندگی های آن چه به صورت خرید کلی و یا جزئی جویا شد . برای مثال با مراجعه به نمایندگی لواشک همپا می توانید برای خرید انواع فرآورده های اطلاعات و آگاهی کسب کنید. همین امر برای سایر برند ها نیز صادق است.

قیمت لواشک همپا : در بسته بندی های بزرگ ۱۵۰۰۰ تومان 

لواشک دوسرپیچ همپا : هر بسته 18000 تومان 

ویژگی ها: 

 • خوشمزه و بهداشتی 
 • با بسته بندی شکیل و زیبا ( بسته بندی پاکتی ساده و ایستاده ) 
 • کاملاً بهداشتی 
 • در قالب های مکعبی 
 • مناسب برای مهمانی ها و پذیرایی 

قیمت لواشک جنگلی:

لواشک تافی فله هشت کیلویی جنگلی: ۲۰۰۰۰ تومان 

لواشک های تکی کوچک 1000 تومان 

لواشک های متوسط 2000 تومان 

پرفروش ترین لواشک در کشور

پرفروش ترین لواشک در کشورپرفروش ترین لواشک ها در ایران را شرکت های معروف مانند کارخانه ی لواشک سازی جنگلی، کارخانه ی لواشک سازی به به، کارخانه ی لواشک سازی همپا و دیگر کارخانه ها تولید می کنند. اما یکی از معروف ترین و پرفروش ترین لواشک ها لواشک های همپا هستند که قیمت خوبی نسبت به کیفیت محصولشان دارند و برای همین دارای طرفداران زیادی هستند. 

برای هر موفقیت برای هر شرکت به آن ها تندیسی اعطا میکنند که سبب افتخار برای آن شرکت می شود. 

حال جدا از شرکت های پر طرفدار لازم به ذکر است که در میان انواع لواشک ها، لواشک های صنعتی با طعم ها و بسته بندی های مختلف و همین طور تاییدیه های بهداشتی بیش تر خریداری می شوند. این لواشک ها با تنوع راوان و دسترسی راحت تری نیز در اختیار خریداران و مصرف کنندگان قرار می گیرند و به تبع به میزان چشم گیری نیز به فروش می رسند. 

کارخانه لواشک به به، به عنوان یک شرکت قدیمی از محصولات بسیار پرفروش بازار محسوب می شود. 

برندهای مختلف تولید کننده لواشک در سراسر ایران

برندهای مختلف تولید کننده لواشک در سراسر ایرانهمانطور که میدانید در هر زمینه ای برند های مختلف فعالیت دارند. لواشک ها نیز به عنوان یک خوراگی بامزه و پرطرفدار چه در میان کودکان و چه در میان بزرگسالان طرفداران بسیاری دارد و باتوجه به تقاضای بالای بازار برای این محصولات تولیدات آن نیز گسترش یافته و شرکت ها و برند های متعدد در زمینه تولید آن فعالیت می کنند که عبارتند از :

 • لواشک به به 
 • لواشک فافا 
 • لواشک اصفهان که نام دقیق آن ” طعم آفرین اصفهان ” است. 
 • لواشک سنتی بروجرد 
 • لواشک گلین 
 • لواشک چاشنی 
 • لواشک همپا 
 • لواشک الیش 
 • لواشک جنگلی 
 • لواشک ترش طعم راناس 
 • لواشک وانیا 
 • لواشک نادر پدید 
 • لواشک جهان 
 • لواشک تایلی 
 • لواشک صفا 
 • لواشک ویتان 
 • لواشک ترمک سامان 
 • لواشک پاک نژاد 
 • لواشک داریوش 
 • لواشک دوستی 

لیست قیمت لواشک در کشور

لیست قیمت لواشک در کشورلیست قیمت لواشک در مارک ها و بسته بندی های مختلف و همچنین وابسته به کیفیت آن ها متفاوت خواهد بود اما در اینجا به چندنمونه اشاره خواهیم کرد، لازم به ذکر است برای اطلاع از قیمت های دقیق و به روز می توانید به سایت های فروش آنلاین این محصولات و همچنین فروشگاه های معتبر اینترنتی مراجعه فرمایید. 

انواع لواشک نیمه صنعتی  ۸/۵۰۰ و ۹/۰۰۰ تومان
انواع لواشک صنعتی  ۵/۵۰۰ تا ۷/۰۰۰ تومان 
انواع لواشک خانگی ۱۵/۰۰۰ تا ۲۵/۰۰۰ تومان 
انواع لواشک آلو و محلی ۱۰/۰۰۰ تومان تا ۱۲/۰۰۰ تومان

قیمت سایر محصولات شرکتی: 

محصول 

قیمت  محصول  قیمت 
لواشک پذیرایی 300 گرمی  14000 تومان  لواشک آلو 90 گرم  3900 تومان 
لواشک پذیرایی 150 گرمی  8000 تومان  لواشک انارو سیب 360 گرم  15000 تومان 
لواشک پذیرایی چند میوه  9800 تومان  لواشک آلبالو 300 گرم  12500 تومان 

تولید لواشک در اندازه های گوناگون

تولید لواشک در اندازه های گوناگوندستگاه تولید ورقه لواشک یکی از عوامل تعیین کننده در اندازه های متفاوت لواشک می باشد. در خط تولید کارخانجات لواشک سازی از دستگاه های مختلفی نظیر دستگاه خشک کن ، فشرده سازی و دستگاه های مخصوص تولید ورق ها لواشک د راندازه های متفاوت و همچنین بسته بندی آن ها استفاده می شود، برخی از این ماشین آلات چند کار را هم زمان انجام می دهند. علاوه بر تولید لواشک و ترشک در کارخانه ها این محصول را می توان در منزل نیز تولید کرد. این کار را می توان به دو طریق دستی و سنتی و یا استفاده از ماشن آلات خانگی تولید لواشک انجام داد. 

توجه داشته باشید قیمت دستگاه تولید لواشک خانگی نسبت به قیمت دستگاه لواشک سازی صنعتی ارزان تر می باشد به این دلیل که نحوه کار و سیستم ساده تری نسبت به نمونه های صنعتی و پر کاربرد آن دارند. در این جا با تولید انواع لواشک به اختصار آشنا می شویم. 

لواشک خانگی : همان طور که می دانید، پایه اصلی در تولید این محصولات، فقط انواع میوه ها می باشد. در واقع در تولید لواشک خانگی، میوه مورد نظر با حرارت و جوشانده شدن زیادی تهیه می شود.، همین امر سبب می شود تا مقدار مایع بر اثر حرارت و تبخیر، کاهش پیدا کند. در واثع برای به دست آوردن یک کیلو لواشک باید دو برابر میوه تهیه کرد. برای محاسبه قیمت هر کیلو لواشک خانگی باید میوه مورد استفاده و قیمت آن را نیز در نظر گرفت. این محصولات معمولاً در حجم پایین تولید می شوند زیرا بیشتر به مصارف شخصی می رسند. 

لواشک صنعتی : لواشک های ورقه ای که در کارخانه ها تولید می شوند نوع دیگری از این محصولات هستند که پایه ی اصلی آن ها کنسانتره انواع میوه ها می باشد و به همین دلیل می توان طعم های زیادی از ان را داشته باشیم. یکی از مزایای این محصولات موجود بودن تمامی طعم ها در تمام فصول سال می باشد. در تولید و تهیه لواشک های صنعتی مواد افزودنی نظیر ( اسید سیتریک، پوره خرما، نشاسته ) نیز استفاده می شود. برای محاسبه ی قیمت این محصولات باید به مقدار کنسانتره، درصد استفاده از مواد افزودنی و سایر عوامل دخیل توجه داشت. 

لواشک نیمه صنعتی : لواشک های نیمه صنعتی محصولاتی هستند که ترکیب مواد و تمام مراحل آن به روش سنتی انجام می شود و فقط مرحله خشک کردن آن در دستگاه صورت می گیرد. این خشک شدن دو روز طول می کشد. پوره سیب پایه ی این مواد می باشد و طعم دهنده اصلی آن کنسانتره های مختلف میوه ها است. انواع لواشک های نیمه صنعتی در طعم های هلو، کیوی، انبه، آناناس، انار، زرشک، زردآلو موجود هستند. 

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
مرضیه محتشم
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

فروش لواشک های دوسرپیچ در طعم های متنوع

فروش لواشک دو سر پیچ در طعم های متنوع

فروش لواشک دو سر پیچ از طریق این مجموعه انجام می شود. لواشک های دو …

پاسخی بگذارید

لواشک