لواشک
خانه / ترشک / فروش مستقیم ترشک به صورت فله

فروش مستقیم ترشک به صورت فله

فروش ترشک فله و بسته بندی شده در ظروف پت در این سایت انجام می شود. انواع ترشک فله در طعم های مختلف تولید می شود و شما می توانید محصول مورد نیاز خود را در این فروشگاه تهیه نمایید. فروش ترشک فله از طریق اینترنت و به صورت مستقیم انجام می شود و سفارش شما مستقیما از کارخانه ارسال می شود.

انواع مختلف ترشک فله

ترشک های میوه ای در انواع مختلف طعم و بسته بندی تولید می شوند. بسته بندی های کوچک مخصوص سوپر مارکت ها و بسته بندی های فله در ظروف پت برای مراکز پخش و مغازه های عرضه ترشیجات!

فروش ترشک فله
طعم جذاب ترشک به همراه شیره میوه ای داخل آن برای مصرف کننده به ویژه کودکان بسیار خوشایند بوده و عامل مهمی برای استقبال مردم از این محصول می باشد. ترشک های فله ای در طعم های مختلفی تولید می شوند که می توان به لیست زیر اشاره کرد:

  • آلبالو
  • آلوچه
  • انار
  • زرشک
  • آناناس
  • زردآلو
  • مخلوط چند میوه

که هر کدام از این طعم ها طرفداران خاص خود را دارند.

فروش مستقیم محصولات در اینترنت

خریدار و مصرف کننده همیشه به دنبال تهیه محصولات از عمده فروش و تولید کننده می باشد. قیمت مناسب تر و صرفه اقتصادی را می توان به عنوان مهم ترین عامل خرید مستقیم دانست.
برای عرضه مستقیم محصولات راه های مختلفی وجود دارد اما عرضه از طریق اینترنت و فضای مجازی را می توان به عنوان بهترین راه دانست زیرا ارتباط تولید کننده و مصرف کننده در هر نقطه از جهان که باشند به سادگی امکان پذیر می باشد.
به دلایل ذکر شده ما در این مجموعه انواع ترشک، لواشک و آلوچه را از طریق اینترنت به صورت مستقیم عرضه می کنیم تا خریدار بتواند محصول مورد نیاز خود را با مناسب ترین قیمت تهیه نماید.

منبع : ترشک

جهت خرید و فروش این محصول میتوانید با ما در ارتباط باشید:
علی دانشمند
راه های ارتباطی:
شماره موبایل: 09129725239
شماره ثابت: 91090548-021

مطلب پیشنهادی

ترشک آلوچه جنگلی فله ترش و خوشمزه 3

قیمت ترشک آلوچه جنگلی فله ترش و خوشمزه

قیمت ترشک آلوچه جنگلی فله اعلام شد. شما می توانید ترشک آلوچه جنگلی را در …